Business Speed Dating Wrocław 2018! Przyjedź i zrób świetny interes!

Business Speed Dating Wrocław 2018! Przyjedź i zrób świetny interes!

Hit jesieni w branży paliwowej.

Business Speed Dating to doskonała forma szybkiego nawiązania wielu przydatnych kontaktów pomiędzy dostawcami dóbr i usług dla stacji paliw i właścicielami sieci paliwowych. Oszczędność czasu, pieniędzy i wysiłku dla obu stron. Nie ma co czekać - to doskonały moment by się zgłosić!

Już 26 września 2018 we Wrocławiu, równolegle z czwartą edycją Międzynarodowych Targów Paliwowych "Stacja i Biznes Przyszłości Wrocław 2018", przeprowadzimy wyjątkowe wydarzenie biznesowe - Business Speed Dating. To seria krótkich, konkretnych spotkań między właścicielami sieci stacji paliw i sprawnie działającyc pojedynczych obiektów z jednej strony, a dostawcami produktów sprzedawanych na stacjach czy usług i rozwiązań dla samych stacji - z drugiej.

Formuła Business Speed Dating pozwala idealnie połączyć zainteresowane strony. Rozmówcy mogą szybko zaprezentować siebie i swoją ofertę, obustronnie zdecydować, czy widzą szanse na rozpoczęcie współpracy, wymienić się danymi kontaktowymi i umówić na kolejne spotkania. Rozmowy przeprowadzone będą w dwóch sesjach, w wygodnych warunkach wydzielonej przestrzeni na terenie Targów Paliwowych.

Oprócz samych spotkań w ramach Business Speed Dating, uczestnicy mogą kontynuować szukanie partnerów poprzez udział w obiedzie i wieczornym uroczystym bankiecie - nie tylko dla rozmówców Speed Dating, ale dla wszystkich firm biorących udział w Targach i wydarzeniach powiązanych z nimi.

Obecność potencjalnych partnerów handlowych, branżowy klimat, nowoczesna i wygodna dla uczestników formuła - to wszystko tworzy znakomite zaplecze do robienia biznesu.

 

Chcesz się zgłosić? Zadzwoń!

Kontakt: Piotr Białozor, Dyrektor Handlowy Targów Paliwowych "Stacja i Biznes Przyszłości Wrocław 2018"

tel. +48 502 523 101

tel. +48 71 787 69 65

e-mail: Piotr.Bialozor@informationmarket.pl