Elektromobilność na stacji paliw - szansa czy zagrożenie?

Elektromobilność na stacji paliw - szansa czy zagrożenie?

Sprawdź o czym będziemy rozmawiać podczas konferencji "Elektromobilność na stacji paliw".

Wszystkich zainteresowanych właścicieli stacji, którzy chcą przyłączyć się do elektromobilnej rewolucji, zapraszamy do odwiedzenia Strefy Elektromobilności oraz do udziału w konferencji podczas IV edycji Międzynarodowych Targów Paliwowych "Stacja i Biznes Przyszłości - Wrocław 2018".

Z myślą o nieuniknionej zmianie, jaką jest transport niskoemisyjny, zapewnimy podczas Targów, dostęp do wiedzy na temat wymaganych warunków, kosztów i przebiegu inwestycji w ładowarki samochodów elektrycznych oraz prawdopodobnych jej efektach. Dowiedz się jaki kierunek w najbliższych latach kształtować będzie rynek motoryzacyjny, nie tylko krajowy, ale przede wszystkim międzynarodowy. Poznaj najważniejszy trend w motoryzacji i wyprzedź swoją konkurencję.

Najważniejsze zagadnienia tegorocznej konferencji: 

  • Przyspieszone ładowanie AC na stacji paliw w praktyce - Mirosław Marciniak, "Ensto"
  • Szybkie i ultraszybkie ładowanie DC na stacji paliw - Krzysztof Zamożny, "Garo"
  • Mobilna aplikacja 'EV+Map': zarządzanie i rozliczanie płatności na stacjach - Przemysław Kałdoński, "EV Plus"
  • Magazyny energii jako wsparcie usługi ładowania, z uwzględnieniem aspektów technicznych i ekonomicznych - Przemysław Śmiechowski, "GOK Regler und Armaturen Polska"
  • Elektromobilność oczami użytkowników technologii EV - przedstawiciel firmy "BMW Polska". 

Wszystkich Państwa zapraszamy 26 września 2018 r. (pierwszy dzień Międzynarodowych Targów Paliwowych "Stacja i Biznes Przyszłości Wrocław 2018") w godz. 10:30 - 12:30 do Hali Stulecia we Wrocławiu, ul. Wystawowa 1 (sala szkoleniowa "Rotunda") na konferencję o elektromobilności. 

Partner merytoryczny: EV Plus Sp. z o.o.