Euro-Ekol dołączy do strefy myjni

Euro-Ekol dołączy do strefy myjni

Zwiedzający będą mogli zapoznać się z ofertą Euro-Ekol - Producenta Myjni Bezdotykowych

Firma Euro-Ekol z siedzibą w Łodzi przy al. Piłsudskiego 143 została założona w 1996 roku. Początki jej działalności były związane ze sprzedażą myjni portalowych szczotkowych na rynku polskim i europejskim. Obserwując nowe tendencje na rynku systemów myjących Euro-Ekol rozpoczęło produkcję myjni bezdotykowych wielostanowiskowych.

Obecnie firma Euro-Ekol to duże międzynarodowe przedsiębiorstwo produkcyjne zatrudniające ponad 60 osób. Firma zajmuje się produkcją od podstaw myjni bezdotykowych, wiat dla myjni i wykonywaniem prac budowlanych do stanowisk myjących.

Montaż i wyposażenie urządzeń myjących w niezbędny osprzęt odbywa się w firmowym zakładzie produkcyjnym. Jest on wyposażony w nowoczesny, sukcesywnie modernizowany park maszynowy, przy wykorzystaniu programów wsparcia finansowego realizowanych przez UE.

Euro-Ekol służy wiedzą i ponad 20-letnim doświadczeniem na każdym etapie inwestycji, aby myjnia zarabiała pieniądze. Firma Euro-Ekol pomaga znaleźć działkę, doradza, optymalną z punktu widzenia zysku, konfigurację myjni, a serwis 24h sprawia, że będzie służyła bezawaryjnie.

 Zapraszamy 26 i 27 września 2018 r. na plac przy wrocławskiej Hali Stulecia na stoisko firmy Euro-Ekol.