FRANCHISING - szansa dla obu stron umowy!

FRANCHISING - szansa dla obu stron umowy!

Kolejna edycja merytorycznego spotkania sieci paliwowych, oferujących programy franchisingowe, z zainteresowanymi tą tematyką właścicielami i zarządzającymi stacjami paliw, towarzyszyć będzie wrocławskim targom "Stacja i Biznes Przyszłości".

Franchising to gotowa recepta na prowadzenie biznesu. Może być trampoliną do osiągania jeszcze lepszego wyniku przez już sprawnie działającą stację paliw, czasem - ostatnią deską ratunku dla podupadającej firmy, bywa też jednak że przystąpienie do franchisingu nie przynosi oczekiwanych rezultatów. Decyzję o przystąpieniu do sieci warto zatem dobrze przemyśleć i przeanalizować jak najwięcej informacji. Spotkanie całej grupy franczyzodawców, działających w Polsce, z zainteresowanymi właścicielami stacji paliw, to doskonałe miejsce na zdobycie właśnie tych przydatnych informacji.

Do udziału zapraszamy i właścicieli stacji myślących nad franchisingiem, jak i już funkcjonujących w sieci, ale planujących dalsze kroki po wygaśnięciu trwającej umowy o współpracy. Udział w warsztatach jest bezpłatny!

Sieciom paliwowym z kolei takie spotkanie gwarantuje możliwość dotarcia do dobrze sprofilowanej grupy słuchaczy - konkretnie zainteresowanych tym właśnie zagadnieniem, bez przypadkowych osób. Wystąpienie podczas warsztatów to świetna okazja do zbudowania pozytywnego wrażenia wokół swojej marki i zaakcentowania mocnych stron oferty, jak również wzmocnienie przekazu promocyjnego realizowanego na stoisku targowym.

Sukces ubiegłorocznej edycji warsztatów "Jak wybrać najlepszą ofertę franchisingową dla stacji paliw?", towarzyszących Międzynarodowym Targom Paliwowym "Stacja i Biznes Przyszłości" sprawił, że także w tym roku szykujemy to wydarzenie. W 2017 sześciu franczyzodawców (Circle K, MOYA, AVIA, PKN ORLEN, BP i Huzar) opowiedziało ponad 90 zainteresowanym właścicielom i zarządzającym o swoich ofertach. Pozytywny oddźwięk warsztatów po obu stronach pokazuje, że warto je powtórzyć!

Także w tym roku planujemy prezentacje franczyzodawców, dyskusję i pytania słuchaczy. Wystąpienia sieci paliwowych poprzedzi merytoryczne wprowadzenie do tematyki franchisingu w branży paliw, które wygłosi Marcin Trepka, radca prawny z kancelarii K&L Gates, kierujący praktyką prawa konkurencji. Opowie on o tym, na co zwracać uwagę w ofertach i projektach umów przed przystąpieniem do sieci franchisingowej i pokaże praktyczne przykłady problemowych sytuacji występujących w relacjach franczyzobiorców i dawców.

Do zobaczenia we wrześniu we Wrocławiu!

Warsztaty "Jak wybrać najlepszą ofertę franchisingową dla stacji paliw?"

Kiedy: 27 września 2018, 2-gi dzień Międzynarodowych Targów Paliwowych "Stacja i Biznes Przyszłości Wrocław 2018", godz. 11:00.

Gdzie: Hala Stulecia, ul. Wystawowa 1, Wrocław

Jak się zgłosić?: 

Stacje paliw - poprzez stronę targipaliwowe.pl. Udział w warsztatach jest bezpłatny!  

Franczyzodawcy - udział w warsztatach tylko dla franczyzodawców będących wystawcami targowym. Wystąpienie na warsztatach nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami, wymagane jest tylko posiadanie stoiska. 

Kontakt w sprawie stoisk i warsztatów: 

Piotr Białozor, Dyrektor Handlowy  

tel. +48 502 523 101, 

e-mail: Piotr.Bialozor@informationmarket.pl