SWIMER z ofertą urządzeń do magazynowania paliw płynnych

SWIMER z ofertą urządzeń do magazynowania paliw płynnych

Firma SWIMER zaprezentuje na Targach wyroby z tworzyw sztucznych

Sztandarowym produktem firmy SWIMER jest typoszereg zbiorników do magazynowania wszelkiego rodzaju substancji płynnych m.in. paliw, AdBlue, nawozów, wody i wszelkiego rodzaju środków chemicznych.

SWIMER posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji, dystrybucji i serwisowaniu urządzeń do magazynowania paliw płynnych. Kompleksowa oferta firmy jest w stanie zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów, a profesjonalne podejście i obsługa posprzedażowa jest na najwyższym poziomie, co czyni firmę SWIMER z Torunia niewątpliwie jednym z liderów tej branży w Polsce. Poza wyrobami najwyższej jakości naszym klientom gwarantujemy indywidualne podejście oraz zapewniamy pełne wsparcie zarówno pod względem prawnym jak i technicznym.

Jako jedna z nielicznych firm na rynku, świadczy usługi w pełnym zakresie począwszy od projektowania i wykonania form, aż po transport i dostawę do klienta.

Certyfikaty, atesty i wyróżnienia przyznawane wyrobom SWIMER zarówno na rynku krajowym jak i międzynarodowym dają gwarancję najwyższej jakości.

Zapraszamy 26 i 27 września 2018 r. do wrocławskiej Hali Stulecia na stoisko firmy SWIMER.