Tarczyński S.A. na IV edycji Targów

Tarczyński S.A. na IV edycji Targów

Rodzinna firma tworząca najlepszej jakości wędliny

Od ponad 25 lat rodzinnej firmie Tarczyński S.A. przyświeca jeden cel – tworzenie najlepszej jakości wędlin o wyjątkowym smaku. Z pełnym zaangażowaniem i pasją dąży do tego, by zarówno konsumenci, jak i partnerzy handlowi bez wahania wybierali markę Tarczyński. 

Tarczyński S.A. to wiodący producent kabanosów w Polsce, a do tego pierwszego miejsca należy też dodać miejsce lidera w segmencie wędlin suchych i parówek. Tarczyński S.A. nie ustaje w zaspokajaniu potrzeb – nawet najbardziej wymagających – klientów, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Bogaty asortyment wędlin premium pozwala trafiać do różnego rodzaju gustów: od wielbicieli wyrafinowanych smaków kabanosów po smakoszy tradycyjnych polskich kiełbas i dojrzewających wędlin, ale także drobiu.

W 2013 roku Spółka Tarczyński SA zadebiutowała na rynku głównym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Pozyskane w wyniku emisji publicznej 45 mln zł pozwoliło nam zrobić kolejny krok naprzód – rozbudować i zmodernizować zakład produkcyjny w Ujeźdźcu Małym, który stał się tym samym jednym z najnowocześniejszych zakładów wędliniarskich w Europie.

Tarczyński S.A. to również główny współsponsor drużyny Panthers Wrocław – czołowej drużyny futbolu amerykańskiego w Polsce.

Zapraszamy 26 i 27 września do wrocławskiej Hali stulecia na stoisko firmy Tarczyński S.A.