Znamy pierwszego eksperta na warsztatach franchisingowych!

Znamy pierwszego eksperta na warsztatach franchisingowych!

Ekspert wprowadzi uczestników do tematyki warsztatów "Jak wybrać najlepszą ofertę franchisingową dla stacji paliw?"

Marcin Trepka, prawnik z kancelarii K&L Gates specjalizujący się w prawie konkurencji, przedstawi słuchaczom najważniejsze informacje dotyczące zasad partnerskiej, korzystnej współpracy franchisingowej.

Warsztaty "Jak wybrać najlepszą ofertę franchisingową dla stacji paliw?", towarzyszące Międzynarodowym Targom Paliwowym "Stacja i Biznes Przyszłości Wrocław 2018", to spotkanie działających w Polsce franczyzodawców i franczyzobiorców. Będzie ono doskonałą okazją do zaprezentowania ofert współpracy przez czołowych graczy rynkowych, dyskusję ze słuchaczami oraz odpowiedzi na pytania osób zainteresowanych przystąpieniem do franchisingu. Sukces warsztatów, które towarzyszyły edycji 2017 r., powoduje że będą powtórzone też w tym roku.

Do udziału zapraszamy i stacje niezależne, i aktywnych franczyzobiorców, analizujących perspektywy po wygaśnięciu aktualnych umów.

W pierwszej części wydarzenia, zanim przejdziemy do wystąpień sieci paliwowych, wprowadzenie merytoryczne przeprowadzi Marcin Trepka z kancelarii K&L Gates. Opowie on o ważnych kwestiach związanych z franchisingiem, jakie mogą wystąpić w relacjach obu stron w trakcie trwania porozumienia, czy też wskaże elementy umów partnerskich, na jakie trzeba szczególnie zwracać uwagę rozpatrując współpracę z poszczególnymi franczyzodawcami.

Marcin Trepka specjalizuje się w polskim oraz europejskim prawie konkurencji, w tym w zakresie porozumień ograniczających konkurencję, nadużywania pozycji dominującej przez duże przedsiębiorstwa sieciowe, kontroli koncentracji przedsiębiorców oraz pomocy publicznej.

Więcej informacji o warsztatach "Jak wybrać najlepszą ofertę franchisingową dla stacji paliw?"

Marcin Trepka_bio i www.jpg