Stoisko:
A59B

MCX Systems Sp. z o.o.


ul. Gotarda 9
02-683 Warszawa
Tel. +48 22 548 47 50
handlowy@mcxsystems.pl
www.mcxsystems.pl

MCX Systems jako lider technologii płatniczych jest dostawcą innowacyjnych oraz kompleksowych systemów płatności bezgotówkowych dla stacji paliw działających w modelu standardowym oraz samoobsługowym.
Nasza oferta dotyczy zarówno pełnej obsługi operacyjnej w zakresie systemów płatności bezgotówkowych, jak i dostawy samych urządzeń oraz przygotowania i instalacji aplikacji płatniczej na wskazanych terminalach.
Dostarczamy kompletne rozwiązania sprzętowe – stacjonarne oraz mobilne terminale płatnicze, jak również terminale samoobsługowe znajdujące zastosowanie na zautomatyzowanych stacjach paliw.
Dzięki prawie 30-letniemu doświadczeniu oraz wiedzy branżowej, doskonale rozpoznajemy potrzeby technologiczne i biznesowe Klientów.

MCX Systems as a leader in payment technologies is a provider of innovative and comprehensive cashless payments systems for fuel stations operating in the standard and self-service model.
Our offer includes full-service operations in the field of cashless payment systems, as well as the supply of configured devices with a payment application installed.
We deliver complete hardware solutions - stationary and mobile payment terminals, as well as unattended terminals for self-service petrol stations.
Thanks to the almost 30 years of experience and excellent trade knowledge we recognize technological and business needs of Clients perfectly.

Wrocławskie targi - szansą

Za nami dwa dni branżowych szkoleń, warsztatów, rozmów biznesowych, pokazów, konferencji i wiele innych wydarzeń, które towarzyszyły III edycji Międzynarodowych Targów Paliwowych – Stacja i Biznes Przyszłości. Do Wrocławia przyjechało…
SILO-TECH sp. z o.o. z instalacjami pomiarowymi

Do grona wystawców dołącza firma  SILO-TECH sp. z o.o., która wykonuje dla branży paliw modernizacje instalacji pomiarowych w cysternach do przewozu paliw płynnych.
Wyposażenie dla stacji paliw od AGED Sp. z o.o.

Podczas wrześniowych targów zwiedzający będą mogli zapoznać się ofertą firmy AGED Sp. z o.o., która jest tegorocznym wystawcą.
Bankiet branży paliwowej i 300 przedstawicieli rynku

Już niedługo branża paliw będzie miała okazję do spotkania się podczas Międzynarodowych Targów Paliwowych - Stacja i Biznes Przyszłości.
ECO-INVESTMENT s.c. z ofertą dla właścicieli myjni

Zwiedzający, którzy odwiedzą tegoroczne Wrocławskie Targi Paliwowe będą mieli okazję do zapoznania się z nowościami z branży myjniowej.
Baron Richard Sp. z o.o. z rozwiązaniem dla stacji paliw

Podczas wrocławskich targów nie zabraknie przedstawicieli szerokiej gamy wyposażenia dla stacji paliw. Do wystawców dołącza firma Baron Richard Sp. z o.o.
PETRONOVA z profesjonalnym wyposażeniem stacji paliw

Coraz bliżej targów i coraz dłuższa jest lista wystawców, którzy pojawią się z ofertą podczas wrocławskiego wydarzenia branżowego.
Można już głosować - ruszają konkursy targowe

Od dziś można głosować w dwóch kategoriach konkursów targowych: Myjnia Roku oraz Produkt Roku. Głosujący mogą wybrać ich zdaniem najlepszy system myjniowy lub usługę czy produkt, który dedykowany jest branży…
Umowa franczyzowa – które zapisy warto negocjować?

Jak stworzyć korzystną umowę franczyzową? Co powinna zawierać, jakie kwestie powinna definiować i co w praktyce znaczą poszczególne zapisy dla franczyzobiorcy. Przyjedź na szkolenie z prawnikiem i specjalistą od współpracy franczyzowej…
Frost&Sullivan partnerem medialnym konferencji

Wśród gości zaproszonych do wystąpienia na konferencji Elektromobilność na stacji paliw pojawiła się renomowana firma Frost&Sullivan.


Więcej aktualności