Do grona wystawców dołączy Easy-Wash

Do grona wystawców dołączy Easy-Wash

Podczas Targów zwiedzający będą mogli zapoznać się z ofertą Easy-Wash.

Firma Easy Wash powstała na bazie doświadczenia zdobytego podczas 20 letniej sprzedaży na terenie całej Polski preparatów do mycia i pielęgnacji pojazdów marki Nerta i Cartec.

Początki działalności obecnej firmy Easy Wash sięgają połowy lat 90-tych, kiedy to, jako pierwsza w Polsce wprowadziła na rynek krajowy preparaty do bezdotykowego mycia pojazdów. W październiku 2008 roku otworzyła w Pile przy ul. Składowej 15 nową siedzibę firmy z nowoczesnym zapleczem produkcyjno-magazynowym o łącznej powierzchni 2400 m ². Easy Wash dzisiaj, to przede wszystkim producent wysokiej jakości specjalistycznych preparatów do mycia i kosmetyki pojazdów osobowych i ciężarowych. Produkcja odbywa się we własnym zakładzie produkcyjnym, który umożliwia utrzymanie wysokiego standardu produkcji oraz zabezpiecza sprawną logistykę zarówno od strony produkcyjnej jak i dostaw do dystrybutorów.

Preparaty produkowane są w oparciu o receptury i komponenty renomowanych firm europejskich m.in. takich jak: BASF, PCC Group, Brenntag. W procesie produkcyjnym Easy-Wash zachowuje należytą staranność, dbając o jakość i powtarzalność produktów oraz bezpieczeństwo użytkownika. Wszystkie produkty trafiają do Klientów w odpowiednich, oryginalnych opakowaniach spełniających wszystkie wymogi bezpieczeństwa składowania oraz transportu. Proces produkcyjny wspiera sprawna dystrybucja. Zamawiany towar dociera do każdego miejsca w Polsce w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia za pośrednictwem własnego taboru lub sprawdzonych firm kurierskich i spedycyjnych.

Sprzedaż w Polsce realizowana jest przez kilkunastu Przedstawicieli Regionalnych oraz Dystrybutorów części do pojazdów osobowych i ciężarowych, którym zapewnione są bardzo dobre warunki zakupu preparatów Easy Wash.

Do stale rosnącego grona Klientów, którzy korzystają z preparatów Easy Wash należą myjnie samochodów ciężarowych m.in. Port 2000, Nevada Center, Port Angelika. Ponadto odbiorcami produktów są również sieci sklepów oferujące części samochodowe, hurtownie motoryzacyjne, warsztaty oraz firmy zajmujące się profesjonalnym sprzątaniem i czyszczeniem.

Zapraszamy 26 i 27 września 2018 r. do wrocławskiej Hali Stulecia na stoisko firmy Easy-Wash.