SEKA S.A. po raz pierwszy na wrocławskich Targach

SEKA S.A. po raz pierwszy na wrocławskich Targach

Zwiedzający będą mogli zapoznać się z ofertą firmy SEKA S.A.

SEKA S.A. rozpoczęła działalność w 1988 r. W tym czasie firma została przekształcona od spółki SEKA Sp. z o.o. do obecnej formy, to jest SEKA S.A.

Główne obszary działania firmy to:

  • bezpieczeństwo pracy i ppoż. oraz ochrona środowiska,
  • doradztwo w zakresie prawa pracy oraz sprawach personalnych,
  • szkolenia z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, zarządzania zasobami ludzkimi, bezpieczeństwo i higiena pracy, rachunkowości i podatków oraz szkolenia zawodowe,
  • doradztwo w zakresie projektów unijnych, przygotowanie projektów szkoleniowych, inwestycyjnych.

SEKA S.A. prowadzi działalność na terenie całego kraju za pośrednictwem oddziałów terenowych w Białymstoku, Bielsku-Białej, Bydgoszczy, Gdańsku, Gorzowie Wielkopolskim, Katowicach, Kielcach, Koszalinie, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Olsztynie, Opolu, Poznaniu, Rzeszowie, Szczecinie, Toruniu, Warszawie i we Wrocławiu oraz kilkunastu przedstawicieli regionalnych w największych miastach Polski.

Dowodem wysokiej jakości usług jest prowadzenie działalności zgodnie z Systemem Zarządzania Jakością spełniającym wymagania normy  ISO 9001:2015, co zostało potwierdzone przez audytorów zewnętrznych.

SEKA S.A. została wyróżniona w konkursie na Mazowiecką Firmę Roku 2002 w kategorii EDUKACJA.

W latach 2003 – 2009, w 2012 oraz 2017 r. SEKA S.A. została zaliczona do prestiżowego grona Gazel Biznesu, czyli przedsiębiorstw, które osiągają bardzo dobre wyniki finansowe, dynamicznie się rozwijają oraz są rzetelnymi partnerami biznesowymi.

Ponadto w 2013 r. SEKA S.A. została laureatem konkursu Mazowiecka Firma Równych Szans zorganizowanego przez Związek Pracodawców Warszawy i Mazowsza.

Zapraszamy 26 i 27 września 2018 r. do wrocławskiej Hali Stulecia na stoisko firmy SEKA S.A.