O Targach

O Targach

Międzynarodowe Targi Paliwowe – Stacja i Biznes Przyszłości to wydarzenie dedykowane głównie dla właścicieli stacji paliw, które jednocześnie realizuje cele biznesowe pozostałych uczestników rynku paliwowego. Swoim charakterem wychodzi daleko poza branżową imprezę targową. To biznesowy event stwarzający przedstawicielom branży okazję do nawiązania kontaktów, wymiany opinii i zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami oferowanymi dla rynku. Imprezie wystawienniczej towarzyszą bezpłatne szkolenia oraz warsztaty o tematyce biznesowej i prawno-podatkowej oraz rozmowy w strefie Business Speed Dating, będące niepowtarzalną okazją do rozpoczęcia współpracy w bardzo krótkim czasie. Głównym celem wydarzenia jest wsparcie firm paliwowych w prowadzeniu biznesu, dlatego na targach aranżujemy wiele okazji do spotkań i rozmów handlowych.

Kto znalazł się w gronie odbiorców targów Stacja i Biznes Przyszłości 2018?

distro
Właściciele i menedżerowie stacji paliw

Zwiedzający z tej grupy odbiorców mogli zapoznać się z bogatą ofertą wystawienniczą - producentów i dostawców paliw, przedstawicieli segmentu myjni samochodowych czy dostawców wyposażenia i technologii do stacji paliw. Oprócz ekspozycji wystawienniczej, przygotowaliśmy również dla nich szkolenia z zakresu rozwoju kompetencji pracowników i zespołu stacji paliw oraz szkolenia podatkowe omawiające zagrożenia związane z hurtowym zakupem paliw płynnych do stacji. Kolejnym ciekawym punktem programu były sesje spotkań Business Speed Dating, gdzie w specjalnie wyodrębnionej strefie potencjalni kupujący zainteresowani nabyciem produktów, usług, czy rozwiązań mogli spotkać się ze sprzedającymi w formule face to face, aby przez zaledwie 5 minut, porozmawiać o szczegółach oferty i zdecydować o dalszej współpracy. 

shower
Właściciele myjni i przyszli inwestorzy z segmentu myjni

Wszyscy przedstawiciele z tej grupy mieli okazję w ramach targów zapoznać się z każdym aspektem dotyczącym działalności myjni samochodowych. Na miejscu odbyły się szkolenia dedykowane prowadzeniu biznesu myjniowego, dyskusje z ekspertami, przegląd innowacyjnych rozwiązań dla myjni, a co najważniejsze z bliska można było zobaczyć, jak sprawdzają się wykorzystane w myjniach technologie.

truck
Hurtowi odbiorcy i konsumenci paliw z różnych branż

W ramach tej grupy zaproszonym przedstawicielom z firm transportowych, budowlanych czy logistyczno-spedycyjnych, które z racji profilu działalności zużywają duże ilości paliw, przygotowaliśmy branżowe szkolenia dotyczące mi.n elektromobilności na stacji paliw, czy warsztaty franchisingowe. Słuchacze mieli okazję porozmawiać w tych tematach z ekspertami i skonsultować swoje wątpliwości.

Hurtowi sprzedawcy paliw

Podczas targów Stacja i Biznes Przyszłości 2018 przedstawiciele firm zajmujących się hurtową sprzedażą paliw mieli okazję osiągnąć jeden z najważniejszych celów jakim jest nawiązanie długotrwałych i przyjaznych relacji z partnerami handlowymi. Prezentacja oferty w miłej i niezobowiązującej atmosferze, rozmowy biznesowe w strefie Business Speed Dating czy integracja podczas imprez towarzyszących to okazje do nawiązania nowych i zacieśnienia dotychczasowych relacji.

 


 

Dlaczego warto zostać Wystawcą?

  Prezentacja najnowszych produktów, usług i oferty w nowym miejscu

  Rozmowy biznesowe z nieprzypadkowymi zwiedzającymi

  Pozyskanie perspektywicznych kontaktów z odwiedzającymi Targi

  Wzmocnienie relacji z dotychczasowymi klientami

  Udział w prestiżowym bankiecie biznesowym z wyselekcjonowanymi partnerami

  Wzmocnienie marki na rynku

  Udział w konkursach branżowych i promocja strategicznych produktów firmy

  Możliwość profesjonalnej prezentacji i pokazów nowości produktowych podczas Targów

  Nowe grupy odbiorców w edycji 2018