Stoisko:
A59

eAuto2GO


ul. Mikołajska 13
31-056 Kraków
Tel. +48 502 747 649
biuro@elektromobilnosc24.pl
elektromobilnosc24.pl

Portal Elektromobilnośc24.pl dostarcza na bieżąco aktualności ze świata samochodów elektrycznych, infrastruktury ładowania oraz odnawialnych źródeł energii. Portal posiada kilka zakładek tematycznych takich jak fakty ( gdzie znajdziemy tematy ze świata), pojazdy elektryczne (opisy, dane techniczne samochodów elektrycznych, standardów ładowania itp.), prawo ( zagadnienia prawne, ustawa o elektromobilności), filmy. Zespół Elektromobilności tworzy kompleksowe źródło wiedzy na temat świata samochodów przyszłości.

Portal Elektromobilności znajduje się także na każdym evencie związanym tą gałęzią mobilności, robi relacje i wywiady.

Nowością na portalu Elektromobilnośc24.pl jest otwarty niedawno sklep online (https://sklep.elektromobilnosc24.pl/), gdzie kupić można stacje ładowania, akcesoria do ładowania pojazdów elektrycznych, samochody elektryczne, skutery elektryczne. 

GO+EAuto

Grupa GO posiada wieloletnie doświadczenie w branży hotelarskiej, deweloperskiej i przede wszystkim motoryzacyjnej. Podczas swej działalności zyskaliśmy zaufanie tysięcy klientów. Obserwacja i badania rynku określiły nam kierunek, w którym zmierza mobilność. Stąd inicjatywa ze strony naszej Firmy, aby rozpocząć świadczenie kompleksowych usług w zakresie ładowania samochodów elektrycznych.

Spółka GO+EAuto jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Paliw Alternatywnych i wspólnie z Nim pracujemy nad projektem „Elektromobilność w praktyce”, który dedykowany jest jednostkom samorządu terytorialnego i przedsiębiorstwom komunalnym. Celem szkoleń jest zapoznanie przedstawicieli samorządów i spółek od nich zależnych z przepisami ustawy „O elektromobilności i paliwach alternatywnych” z dnia 22.02.2018 roku, omówienie efektywnych sposobów wdrażania ustawowych zapisów oraz realnych rozwiązań w zakresie planowania infrastruktury i rozwoju flot niskoemisyjnych. Uczestnicy szkolenia poznają ponadto praktyczne aspekty elektromobilności – od technologii , przez zawiłości prawne i interpretacyjne po kwestie społeczne.

GO+EAuto to część Grupy GO. Zajmujemy się Elektromobilnością. Jesteśmy autoryzowanymi partnerami firm produkujących stacje ładowania, między innymi GARO i SETEC POWER oraz PRE Biel. Są one liderami rynków światowych i polskich. Posiadamy własną flotę ponad 40 aut w pełni elektrycznych. Nasze auta w sposób praktyczny szerzą i promują ducha elektromobilności. Dzięki nam pojazdy elektryczne można zobaczyć między innymi przy następujących imprezach rajdowych. Tegoroczny cykl Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski. Podczas pierwszej eliminacji HRSMP – Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza w Wieliczce. W trakcie tych imprez nasze pojazdy służą za auta funkcyjne tj. pojazdy zabezpieczające imprezę. W 2017 roku podczas Barbórki Warszawskiej, dzięki GO+EAuto i GO+CARS pojazdy elektryczne wzięły udział w Kryterium Asów – Karowa. Grupa GO jest współorganizatorem Pierwszego Rajdu Nowych Energii organizowanego przez Automobilklub Krakowski pod patronatem FIA. Nasze auta i my to również czynny udział w imprezach pro ekologicznych. Dzięki nam odbył się pierwszy historyczny przejazd na trasie Kraków Zakopane. Odbyło się to w czerwcu tego roku był to Pierwszy Rajd Samochodów Ekologicznych odbywający się pod patronatem II Międzynarodowego Forum Energetyka i Środowisko w Zakopanem.