Stoisko:
A22

Hectronic Polska Sp. z o.o.


Bór
42-200 Częstochowa
Tel. +48 34 369 73 73
biuro@hectronic.pl
www.hectronic.pl

Firma Hectronic Polska została utworzona w 2000 roku i należy do grupy kapitałowej szwajcarskiej firmy Hectronic AG funkcjonującej od ponad 50 lat. Od samego początku skoncentrowaliśmy się na tworzeniu zaawansowanych rozwiązań informatycznych w dziedzinie automatyzacji procesu tankowania oraz systemów do poboru opłat w strefach płatnego parkowania i na parkingach. Na początku działalności aktywność firmy w obszarze stacji paliw była skierowana głównie na rozwiązania dedykowanie dla właścicieli stacji zakładowych i flotowych, dla których nasze kompetencje i niezawodność rozwiązań stanowiły gwarancję sukcesu. Wraz z rozwojem firmy nasze umiejętności, wiedza i doświadczenie zostały docenione także w sektorze publicznych stacji paliw, gdzie zdobyliśmy renomę niezawodnego partnera.

Firmę Hectronic Polska tworzy zespół specjalistów, posiadających głęboką wiedzę i doświadczenie związane z automatyką dla stacji paliw i systemami parkingowymi, zdolnych do realizacji dużych projektów informatycznych, rozumiejących wymagania rynku i potrzeby klientów.

W naszej ofercie posiadamy nowoczesne tankomaty dla wszystkich stacji paliw, systemy pomiarowe dla zbiorników, parkomaty dla SPP wraz intuicyjnym oprogramowaniem do ich obsługi oraz inteligentne systemy dla parkingów zamkniętych.

Hectronic jest jednym z wiodących na świecie dostawców systemów i usług do zarządzania automatycznymi stacjami paliw oraz parkingami.