Stoisko:
A21

MODUS Przedsiębiorstwo Odzieżowe S.A.


ul. Św. Trójcy 2
85-224 Bydgoszcz
Tel. +48 52 339 37 00
modus@modus.com.pl
www.modus.com.pl

„MODUS” Przedsiębiorstwo Odzieżowe S.A. jest już od ponad 70 lat producentem wysokiej jakości mundurów, garniturów i odzieży korporacyjnej. Jest jedną z największych firm tego typu w Polsce. Rocznie produkuje ok. 60 000 par spodni i 50 000 tys. marynarek. Swoje wyroby firma dostarcza dla 100 instytucji w Polsce i eksportuje je do ponad 15 państw na całym świecie.

Mimo tak dużej produkcji firma zapewnia indywidualne podejście do klienta z troską o wysoką jakość świadczonych usług. Potwierdzają ją certyfikaty ISO 9001:2008 i AQAP 2110:2009. Co więcej na nasze wyroby udzielamy 12 miesięcznej gwarancji.

Wiele zawodów wymaga specyficznego ubrania dla swoich pracowników, które będzie nie tylko dobre jakościowo, ma być to również wizytówka danej formacji. Musi on być nie tylko elegancki, ale i mieć praktyczne, zastosowanie do pracy na danym stanowisku. Policjant, żołnierz, kolejarz czy biznesmen zakłada swoje ubranie codziennie i reprezentuje w nim swoją firmę. Bardzo ważne jest dla nas, aby taki strój był wygodny i ergonomiczny. Musi odpowiadać porze roku oraz sprawdzać się w różnych warunkach atmosferycznych. Dlatego produkcja takiej odzieży jest niezwykle wymagająca. Jest to wyzwanie dla producenta odzieży i nie każda firma jest w stanie sprostać takim wymogom. MODUS wsłuchuje się w potrzeby klienta, spełnia wszystkie jego oczekiwania.