Stoisko:
A2

Tarczyński S.A.


Ujeździec Mały 80
55-100 Trzebnica
Tel. +48 71 312 12 83
biuro@tarczynski.pl
www.tarczynski.pl

Firma Tarczyński SA to czołowy producent wysokojakościowych wędlin z segmentu „premium”. Lider kategorii kabanosów paczkowanych w Polsce, z ponad 50% udziałem  w rynku. Posiada jeden z najnowocześniejszych parków maszynowych w Europie, który zlokalizowany jest w zakładzie produkcyjnym Tarczyński, w Ujeźdźcu Małym koło Wrocławia. Drugi zakład produkcyjny firmy zlokalizowany jest z Bielsku Białej.

W portfolio marki znajdują się  m.in.: kabanosy linii Exclusive, Extra, oraz Klasyczne, wysokojakościowe parówki  z szynki, oraz z fileta z kurczaka, linia produktów dedykowanych najmłodszym – Gryzzale, wyroby suche, wędliny z kotła, a także wędliny z linii Dobrosława. 

Produktów marki Tarczyński posmakować można nie tylko na rodzimym rynku. W ramach szerokiej działalności ekspertowej smak polskiej wędliny, pochodzącej od tego producenta poznawać mogą konsumenci z Niemiec, Wielkiej Brytanii, Litwy, Łotwy, Estonii, ze Szwecji, z Czech, Irlandii, Belgii, Francji, Włoch, Grecji, Rumunii czy też z Węgier.