Targi "Stacja i Biznes Przyszłości - Wrocław 2018" za nami

Targi "Stacja i Biznes Przyszłości - Wrocław 2018" za nami

Dwa dni przepełnione szkoleniami, warsztatami i różnorodną ofertą wystawców.

Podczas IV edycji Międzynarodowych Targów Paliwowych "Stacja i Biznes Przyszłości - Wrocław 2018" zwiedzający mieli okazję bezpośrednio zapoznać się z produktami, rozwiązaniami i usługami Wystawców.

Oprócz stoisk w Hali Stulecia, powierzchnię wystawienniczą obejmował również plac na zewnątrz, gdzie znajdowała się Strefa Myjni Samochodowych.   

Podczas wydarzenia stworzyliśmy wiele okazji do budowania relacji i nawiązania kontaktów biznesowych. Integralną częścią Targów były szkolenia, które cieszyły się dużą frekwencją. Uczestnicy mogli bezpłatnie skorzystać z wiedzy na temat myjni samochodowych - temu tematowi poświęcone była dwa szkolenia. Pierwsze ("Jak otworzyć myjnię samochodową?"), przeznaczone dla wszystkich, zainteresowanych rozpoczęciem działalności myjni samochodowej, oraz drugie ("Jak zoptymalizować wyniki już działającej myjni samochodowej?"), dla wszystkich, którzy już prowadzą myjnie samochodowe.

Uzupełnieniem dla biznesu myjniowego była kolejna dawka wiedzy, poświęcona terminalowi płatniczemu. Słuchacze dowiedzieli się jakich błędów nie popełniać i jak wycisnąć z niego jeszcze więcej. 

Nie mniejszym zainteresowaniem cieszyło się szkolenie "Jak więcej zarabiać na sprzedaży produktów pozapaliwowych na stacji paliw - kontekst ograniczenia handlu w niedziele". 

Nie pominęliśmy również światowego trendu w świecie motoryzacji, jakim jest elektromobilność. Oprócz zorganizowania konferencji "Elektromobilność na stacji paliw- szansa czy zagrożenie?", do dyspozycji zwiedzających była Strefa Elektromobilności, gdzie każdy miał szansę bezpośrednio porozmawiać z przedstawicielami tego sektora.

Na zakończenie pierwszego dnia, już po raz czwarty, przedstawiciele branży spotkali się na biznesowym bankiecie, który dostarczył wielu okazji do podjęcia rozmów z innymi przedstawicielami całego sektora paliwowego w Polsce.

Dziękujemy wszystkim, którzy 26 i 27 września odwiedzili nasze Targi. Zachęcamy jednocześnie do śledzenia aktualności. Niebawem podzielimy się relacją fotograficzno-filmową.