Wrocław - miasto spotkań

Wrocław - miasto spotkań

Stolica Dolnego Śląska

Wrocław to tętniące życiem i najchętniej wybierane miejsce spotkań nie tylko ludzi kultury, nauki, ale również biznesu, a także studentów i turystów, którzy co roku licznie odwiedzają stolicę Dolnego Śląska. Również stale powiększająca się baza hotelowa oraz zaplecze kongresowo-wypoczynkowe, powoduje że Wrocław jest coraz częściej wybierany jako miejsce spotkań.

Sprzyja temu niewątpliwie komfortowa lokalizacja Wrocławia, a także rozwinięta infrastruktura, które zapewniają miastu, będącemu stolicą województwa dolnośląskiego, sprawną i szybką komunikację nie tylko z pozostałymi miastami w Polsce, ale także z większymi aglomeracjami za granicą. Podróżujący mogą skorzystać m.in. z wygodnych połączeń samolotowych, kolejowych czy bezpośredniego dostępu do autostrady.

Hala Stulecia

IV edycja Międzynarodowych Targów Paliwowych – Stacja i Biznes Przyszłości podobnie jak pierwsza odbędzie się we Wrocławiu - w nietuzinkowym miejscu. W architektonicznej perełce Stolicy Dolnego Śląska - zabytkowej i popularnej wśród mieszkańców i turystów - Hali Stulecia, która w 2006 roku została wpisana na listę obiektów UNESCO. Oryginalna architektura w połączeniu z atrakcyjnym otoczeniem – pergolą, stalową iglicą, Pawilonem Czterech Kopuł, Ogrodem Japońskim, Wrocławskim Centrum Kongresowym oraz z okalającą cały kompleks zielenią parku Szczytnickiego sprawiają, że branżowe wydarzenia jak Targi zyskują zupełnie nową oprawę.