IV edycja Wrocławskich Targów Paliwowych

IV edycja Wrocławskich Targów Paliwowych

Przed nami IV edycja Międzynarodowych Targów Paliwowych - Stacja i Biznes Przyszłości.
Obok samych targów na dwa dni zaplanowany jest szereg wydarzeń towarzyszących. Program zakłada m.in. cztery bezpłatne szkolenia branżowe z różnych zakresów tematycznych, które najbardziej interesować będą  branżę w tamtym momencie, krótkie, merytoryczne, konkretne spotkania handlowe typu "Speed Dating" w zamkniętej strefie czy też bankiet biznesowy, zachęcający do nawiązywania lub podtrzymywania relacji w luźnej atmosferze.
W ramach Międzynarodowych Targów Paliwowych zapraszamy także na ósme już coroczne Spotkanie Branży Paliwowej "Polski Rynek Paliw", które co roku tradycyjnie integruje reprezentantów sektora paliw płynnych. Konferencja jest okazją do zapoznania się z najbardziej aktualnymi problemami branży oraz ich rozwiązaniami, które przedstawią zaproszeni eksperci rynkowi.

 

Targi odbędą się w dniach 26-27 września 2018 r.
we wrocławskiej Hali Stulecia przy ul. Wystawowej 1

  

Różnorodny program

 

296A9244 2Szkolenia będą prowadzone m.in. przez ekspertów i analityków z Information Market S.A. oraz zewnętrznych trenerów branżowych. Warsztatowy charakter pozwala ich uczestnikom na aktywny udział i analizę rzeczywistych przykładów.

 

 Szkolenia prowadzone są w salach szkoleniowych na terenie Hali Stulecia, udział jest bezpłatny dla zarejestrowanych uczestników

 

296A8061 2Dla zainteresowanych rozwojem oraz inwestycjami na rynku myjni samochodowych i prowadzeniem tego rodzaju biznesu przewidziane będą szkolenia z tego zakresu, jak również prezentacja konkretnych rozwiązań w postaci największej w Polsce Strefy Myjni. Zaprezentowane będą najnowocześniejsze technologie w sektorze myjni samochodowych. W Strefie Myjni swoją ofertę zaprezentują najwięksi, liczący się przedstawiciele tego biznesu.

296A8225 2Od wielu lat promujemy ideę networkingu biznesowego jako efektywnego, a także taniego sposobu dotarcia do nowych partnerów i kontrahentów. To okazja do przeprowadzenia rozmów branżowych i budowania sieci kontaktów biznesowych. Podczas czwartej edycji targów planujemy zorganizowanie dla sprzedających i kupujących usługi, związane z obsługą nowoczesnych stacji paliw, wydzielonej przestrzeni targowej, a w niej spotkań typu Speed Dating, które pozwalają na bardzo efektywne zebranie dużej liczby wartościowych kontaktów i ofert handlowych w stosunkowo krótkim czasie. 

296A9103 2Od lat integrujemy przedstawicieli branży paliwowej i jej poszczególnych podsektorów, organizując w trakcie naszych wydarzeń specjalne, uroczyste bankiety. To idealna okazja do poznania się, poszerzenia sieci branżowych kontaktów czy też podtrzymania relacji i rozmów w nieskrępowanej atmosferze, w jednym z wrocławskich hoteli o standardzie czterogwiazdkowym.

296A9548 2Organizowane przez nas spotkania dla branży paliwowej, to obowiązkowa pozycja w kalendarzu każdego przedstawiciela tego sektora. Sukces kilkudziesięciu konferencji branżowych, które organizujemy każdego roku już od 15 lat, dowodzą niegasnącej popularności tej formy integracji dla profesjonalistów.