Giełda Stacji Paliw - rozmowy biznesowe

Giełda Stacji Paliw - rozmowy biznesowe

Jeden z ważniejszych punktów programu imprez towarzyszących IV edycji Targów Stacja i Biznes Przyszłości 2018.

To unikalna i wyjątkowa inicjatywa, zorganizowana dla uczestników rynku paliwowego, która pozwoli sprzedającym stacje paliw i przyszłym inwestorom spotkać się w jednym miejscu i porozmawiać o ewentualnej transakcji. Potencjalni kontrahenci zyskają okazję do przeprowadzenia bezpośrednich rozmów w specjalnie do tego celu przygotowanej strefie networkingu, która będzie działać przez dwa dni na terenie hali  wystawienniczej.

Pierwsza edycja Giełdy Stacji Paliw towarzyszyła ubiegłorocznej edycji Targów "Stacja i Biznes Przyszłości", jej powodzenie sprawiło, że kontynuujemy to wydarzenie także w tym roku.

Każdy właściciel stacji paliw, który chce sprzedać posiadany obiekt i zgłosi się do udziału w Giełdzie, dostanie swoje własne stanowisko w Strefie Networkingu. Potencjalni kupujący, którzy przyjadą na Targi "Stacja i Biznes Przyszłości", mogą porozmawiać bezpośrednio ze sprzedającymi i nawiązać kontakt, który być może zaowocuje potem transakcją.

Chętni do udziału w Giełdzie Stacji Paliw w roli sprzedającego proszeni są o kontakt telefoniczny pod numerem +48 71 787 69 78 lub drogą mailową na adres consulting@informationmarket.pl.

Chętni do udziału w Giełdzie Stacji Paliw w roli kupującego powinni po prostu przyjechać na Targi Paliwowe "Stacja i Biznes Przyszłości" w odpowiednim terminie.

To szansa dla wszystkich zainteresowanych inwestycją w segment sprzedaży detalicznej, by dokładniej przyjrzeć się ofertom sprzedaży stacji paliw na terenie naszego kraju - a  wszystko to w jednym miejscu i w tym samym czasie.

Udział w Giełdzie Stacji Paliw jest BEZPŁATNY zarówno dla sprzedających, jak i kupujących. Nie pobieramy też żadnych opłat ani prowizji transakcyjnych.

Kiedy?

26 września, godz.: 15:00, Hala Stulecia, Wrocław.

 
Sesje tematyczne

26 września 2018 r. (środa)

     

15.00 – 17.00

Giełda Stacji Paliw Strefa networkingu