Strefa myjni samochodowych

Strefa myjni samochodowych

Podczas dwudniowych Międzynarodowych Targów Paliwowych "Stacja i Biznes Przyszłości 2018" na terenie obiektu dostępna była dla zwiedzających ekspozycja myjni samochodowych – swoje rozwiązania zaprezentowali najwięksi producenci z segmentu myjniowego w Polsce. W zeszłym roku strefa myjni  była licznie reprezentowana przez największych producentów systemów i technologii myjących, którzy o swoich rozwiązaniach mówili nie tylko na stoiskach, ale również podczas specjalnie zorganizowanych szkoleń i seminariów. Reprezentacja firm w Strefie Myjni podczas targów była największą w Polsce!

Inwestorzy mogli na miejscu nie tylko uczestniczyć w szkoleniach dotyczących myjni, ale również zadawać pytania ekspertom. Co zaś najważniejsze – z bliska zobaczyć, jak sprawdzają się wykorzystywane w myjniach technologie. Warsztaty poprowadzili specjaliści, praktycy, mający na koncie szereg otwarć myjni i bogate doświadczenie w zarządzaniu nimi.

Strefa Myjni to miejsce dla tych wszystkich, którzy zainteresowani są inwestycją w rozwiązania z tego segmentu – jako uzupełnienie o dodatkowy zakres usług dla warsztatów, serwisów samochodowych, stacji kontroli pojazdów, salonów samochodowych czy stacji paliw. Również przedsiębiorcy już prowadzący myjnie samochodowe skorzystali z oferty Strefy Myjni na targach "Stacja i Biznes Przyszłości 2018", by dowiedzieć się jak jeszcze lepiej prowadzić taki obiekt i jakie pojawiają się na tym rynku nowości i rozwiązania techniczne.

Wydarzenia towarzyszące w strefie myjni

26 września 2018 r. (środa)

10.00 - 17.00 Strefa myjni samochodowych - Wystawa w godzinach otwarcia Targów

Plac przy Iglicy
oraz Hala Stulecia

 

27 września 2018 r. (czwartek)

10.00 - 17.00 Strefa myjni samochodowych - Wystawa w godzinach otwarcia Targów Plac przy Iglicy
oraz Hala Stulecia
10:00 - 12:00

Szkolenie "Jak otworzyć myjnię samochodową?"

prowadzący: Wojciech Grobelny, Kierownik Działu Technologii

Sala szkoleniowa nr 2
12.00 – 12.30

Warsztaty "Terminal płatniczy na myjni samoobsługowej. Jakich błędów nie popełniać i jak wycisnąć z niego jeszcze więcej?"

prowadzący: Paweł Ożga, Televend

Sala Szkoleniowa nr 2
13:00 - 15:00

Szkolenie "Jak zoptymalizować wyniki już działającej myjni samochodowej?"

prowadzący: Piotr Andrzejewski, BKF Myjnie

Sala szkoleniowa nr 2

* Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie Targów.

Sala szkoleniowa nr 1 - sala w Rotundzie
Sala szkoleniowa nr 2 - strefa Business Speed Dating (drugi dzień Targów)

 

 

Zaufali nam

Galeria