Bezpłatne szkolenia branżowe w trakcie Targów

Bezpłatne szkolenia branżowe w trakcie Targów

Zapraszamy!

26 i 27 września 2018, Hala Stulecia, ul. Wystawowa 1, Wrocław 

Z branży paliwowej padają liczne zapytania o to, czy podczas edycji 2018 Międzynarodowych Targów Paliwowych „Stacja i Biznes Przyszłości” w Hali Stulecia we Wrocławiu będą prowadzone, wzorem lat ubiegłych, bezpłatne szkolenia branżowe. Takie zainteresowanie cieszy i potwierdza dobór dotychczasowej tematyki. Oczywiście także na rok 2018 te wydarzenia są zaplanowane.

Odkąd tylko w 2015 r. wystartowały Międzynarodowe Targi Paliwowe „Stacja i Biznes Przyszłości” zawsze towarzyszył im szereg dodatkowych wydarzeń, w tym szkolenia dla uczestników targów – firm z branży paliwowej. Tematyka co roku ustalana była pod kątem bieżących wyzwań i pytań, pojawiających się wśród przedsiębiorców i dotyczących ich codziennej działalności. Omawiane były takie kwestie jak budowa nowej stacji paliw krok po kroku, optymalizacja pracy już działających obiektów pod kątem technicznym i marketingowym, rozwój oferty pozapaliwowej na stacji ze szczególnym uwzględnieniem myjni samochodowych, czy też przepisy prawne i podatkowe. Szkolenia zawsze prowadzą cenieni eksperci, praktycy biznesowi, prawnicy i doradcy podatkowi. Każdego roku kilkaset osób korzysta z tej oferty jako uzupełnienie prezentacji wystawców targowych. Duże zainteresowanie szkoleniami spowodowało nawet konieczność przeniesienia ich w 2017 r. do większej niż dotychczas sali.

Program szkoleń w 2018 r. wypełniony zostanie propozycjami, które odpowiedzą na aktualne potrzeby informacyjne uczestników branży paliwowej. Szkolenia poprowadzone będą w formie warsztatów i dyskusji, co w przypadku wielu tematów przynosi słuchaczom największe korzyści. Zaplanowane są cztery szkolenia, rozłożone na dwa dni targowe.

Szczegóły dotyczące tematyki szkoleń i prowadzących je ekspertów będą przekazywane na bieżąco w kolejnych miesiącach, w miarę zbliżania się Targów. Chętnie przyjmiemy też sugestie co do zagadnień – prosimy zgłaszać je pod adresem mailowym consulting@informationmarket.pl.

Do zobaczenia we Wrocławiu we wrześniu 2018 na szkoleniach branżowych, towarzyszących Międzynarodowym Targom Paliwowym „Stacja i Biznes Przyszłości 2018”!

Kiedy? 26 i 27 września 2018

Gdzie? Hala Stulecia we Wrocławiu, na terenie Międzynarodowych Targów Paliwowych "Stacja i Biznes Przyszłości 2018"

Planowana liczba uczestników: ponad 300 słuchaczy łącznie podczas wszystkich szkoleń.