Stoisko:
A44

ABOX System Polska Sp. z o.o.


ul. Szeligowska 81
01-320 Warszawa
Tel. +48 660 50 73 31
kontakt@aboxsystem.pl
www.aboxsystem.pl

ABOX to firma zajmująca się produkcją myjni bezdotykowych oraz budową myjni bezdotykowych, założona w Hiszpanii przez polskiego przedsiębiorcę w latach 80-tych. Dynamiczny rozwój firmy sprawił, że dziś możemy poszczycić się długim, międzynarodowym doświadczeniem, obejmującym rynek hiszpański, portugalski i polski, oraz zakładami produkcyjnymi w Hiszpanii i w Polsce. Od początku istnienia firmy powstało ponad 500 myjni naszej marki na Półwyspie Iberyjskim, a na terenie Polski – aż 140, i to w ciągu niecałych 7 lat działalności w kraju!
ABOX obecny jest na polskim rynku od 2009 roku; w 2011 roku firma powiększyła się o zakład produkcyjny w Warszawie, który powstał, by sprostać coraz większemu zapotrzebowaniu na nasz produkt w kraju.
Największe atuty ABOX-u to własna technologia oraz własne zakłady produkcyjne, co pozwala nam na stałą kontrolę jakości i ulepszanie rozwiązań, wprowadzanie innowacji oraz szybki rozwój. Dzięki temu w kolejnych latach planujemy rozszerzyć naszą działalność na inne kraje europejskie, a nasze produkty z dumą prezentujemy na międzynarodowych targach.


ABOX System is a company founded in the 80ies that turned on one of the most dynamic company in the carwash manufacturing business, characterized by the high quality of it´s systems
and the use of the latest technology available in the market.
Each year a lot of customers, small and big investors of several countries rely on ABOX System in order to make investments in the carwash sector as a safe, profitable and successful investment.