Stoisko:
A48A

Bezdotykowa.pl


ul. Christo Botewa 4a
30-798 Kraków
Tel. +48 500 093 550
bezdotykowa.pl

Bezdotykowa.pl jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie inwestorów na polskim rynku myjni bezdotykowych. Oferujemy kompleksowe wsparcie dla firm w zakresie zaopatrzenia w podzespoły, materiały eksploatacyjne oraz dodatkowe wyposażenie myjni, jak również świadczymy usługi serwisowe i doradcze.

Nasza działalność opiera się na 3 filarach:

SKLEP

Oddaliśmy do użytku naszym klientom internetową platformę umożliwiającą szybkie zaopatrywanie się w części zamienne oraz artykuły eksploatacyjne na bardzo korzystnych warunkach cenowych. W naszej, nieustannie rozszerzanej, ofercie znajdują się produkty do myjni większości producentów dostępnych na polskim rynku.

SERWIS

Serwis myjni bezdotykowych prowadzimy już od ponad 10-ciu lat. Oferujemy usługi indywidualnie dopasowane do potrzeb klientów: naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, montaże urządzeń, umowy o współpracy serwisowej. Nasz serwis tworzy wykwalifikowana i doświadczona kadra techniczna, która nieustannie czuwa nad jakością usług na myjniach.

CHEMIA

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem najwyższej jakości środków chemicznych do myjni bezdotykowych marki NS Premium. Produkty z naszej oferty są wynikiem wieloletniej współpracy z inwestorami i klientami myjni bezdotykowych oraz ich oczekiwań co do jakości i komfortu mycia samochodów.