Stoisko:
A34

Burger King Poland S.A.


Wolska 88
01-141 Warszawa
Tel. +48 71 386 10 00
franczyza@bkpoland.com
www.burgerking.pl/landing/franczyza

Każdego dnia ponad 11 milionów gości odwiedza restauracje BURGER KING® na całym świecie. Dzieje się tak, ponieważ jesteśmy znani z przyrządzania wysokiej jakości, doskonałego w smaku i przystępnego cenowo jedzenia. Założony w 1954 roku BURGER KING® jest obecnie drugą co do wielkości restauracją fast food na świecie serwującą burgery.
BURGER KING® w Europie to ponad 3 tysiące restauracji prowadzonych na zasadzie franczyzy. Wiele z nich to biznesy rodzinne, istniejące od kilku dekad.

Stacje paliw to dla nas naturalny i główny partner biznesowy, dlatego skupiamy się na rozwoju w tym obszarze rynku. Ta współpraca oparta jest o symbiozę wzajemnie nakręcających się biznesów. Połączenie stacji paliw wraz z restauracją typu drive thru znanego międzynarodowego brandu, jakim jest BURGER KING®, stanowi znacznie bardziej atrakcyjne miejsce dla wymagających kompleksowego serwisu klientów. Przedsiębiorcy prowadzący własne stacje paliw w różnych modelach biznesowych, również franczyzowych, z racji znajomości tego modelu umowy i doświadczenia w prowadzeniu biznesu, są dla nas najbardziej wiarygodnym partnerem do współpracy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą franczyzową na stoisko nr A34