Stoisko:
A41

QUALITIUM


ul. Solec 43
00-409 Warszawa
office@qualitium.com
www.qualitium.com

Linia olejów QUALITIUM powstała z myślą o  pojazdach  osobowych, dostawczych, ciężarowych, rolniczych, maszynach budowlanych i autobusach. W gamie naszych wyrobów prezentujemy nowej generacji oleje mineralne, półsyntetyczne oraz w pełni syntetyczne.

Najwyższej jakości bazy olejowe i dodatki, to składniki olejów  marki QUALITIUM:

 

QUALITIM Protect –  Oleje mineralne i półsyntetyczne o klasach jakości SL/CF.

-Dedykowana samochodom osobowym i dostawczym, starszym lub kilkuletnim.

QUALITIUM Power –  Oleje półsyntetyczne i w pełni syntetyczne obejmujące klasy jakości SN/C3/C2/CF.

-Dedykowane  silnikom samochodów osobowych i dostawczych.

QUALITIUM Truck –   Oleje mineralne, półsyntetyczne i syntetyczne klas SHPD i UHPDO o specyfikacjach jakościowych CI-4, CH-4, E7/E6, A3/B4.

-Dedykowane zróżnicowanej  flocie samochodów ciężarowych i dostawczych.

 

Wszystkie nasze produkty spełniają najnowsze wymagania przodujących producentów samochodów, ciężarówek, maszyn budowlanych i innych pojazdów.

 

Marka Qualitium to również możliwość rozwoju dla polskiej kultury i sportu. Wspieramy wiele ciekawych inicjatyw społeczno – kulturowych. Wspieramy polski sport: Mateusza Szafrańskiego – reprezentanta polski juniorów w motocrossie oraz Macieja Pospieszyńskiego - dwukrotnego Mistrza Świata w akrobacji szybowcowej oraz Mistrza Polski w akrobacji samolotowej (15 medali Mistrzostw Świata i Europy w ciągu 5 lat), który od tego roku będzie zadziwiał Państwa ewolucjami na samolocie EXTRA 330 S.C., zakupionym dzięki marce QUALITIUM. To nasza duma i nasz cel aby Polski sport mógł „iść do przodu”.