Stoisko:
A33

Starlit Accounting sp. z o.o.


ul. Krupnicza 2/4
50-075 Wrocław
Tel. +48 733 777 503
info@starlit.pl
starlit.pl

Starlit Accounting sp. z o.o. to wrocławskie biuro rachunkowe oferujące kompleksowe wsparcie w zakresie księgowości, optymalizacji podatkowej oraz pozyskiwania dotacji.

Specjaliści Starlit oferują prowadzenie księgowości zarządczej, dostarczając w pełni profesjonalne raporty menadżerskie, dzięki którym Klient może zobaczyć jakie koszty generują poszczególne działy czy produkty w jego firmie. Informacje dostarczane przez Starlit znacznie ułatwiają podejmowanie kluczowych decyzji na temat rozwoju oraz kontrolowanie finansów firmy.

Dodatkowo biuro wspiera swoich Klientów w poszukiwaniu oszczędności podatkowo-finansowych, proponując im konkretne metody i narzędzia, które pozwolą bezpiecznie zminimalizować koszty prowadzenia działalności. Na specjalne życzenie, firma jest też w stanie przygotować indywidualne raporty sprawdzające efekty podejmowanych działań, szczególnie w zakresie osiągania celów finansowych.

Starlit zapewnia także wiedzę i umiejętności w procesie pozyskiwania dotacji, oferując kompleksowe wsparcie w wyborze konkursu, tworzeniu wniosku czy rozliczeniu dofinansowania. Firma specjalizuje się w projektach:
• inwestycyjnych dla przedsiębiorstw,
• B+R,
• dotyczących odnawialnych źródeł energii oraz
• branży wysokich technologii.

Chętnie podejmuje się współpracy w zakresie projektów dla nowych przedsiębiorstw – ma doświadczenie w przygotowywaniu modeli biznesowych, biznesplanów, a także projektów pod wejścia kapitałowe. Obecnie firma przygotowała i zrealizowała projekty na łączną kwotę przekraczającą 25 mln PLN.