Stoisko:
B11

ADBUD Adam Podgórny


Nowe Kozłowo, 20d
07-206 Somianka
Tel. +48 506 122 229
biuro@adbudmyjnie.pl
www.adbudmyjnie.pl

Posiadamy własny park maszynowy, ekipy budowlane i montażowe dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować najbardziej korzystną ofertę na budowę myjni przy zachowaniu najwyższych standardów jakości.

Adbud myjnie to wiodący producent profesjonalnych myjni bezdotykowych. Wykonujemy wszystkie niezbędne prace w tym zakresie, od ziemnych poprzez spawanie konstrukcji aż po technologię myjącą. Wszystkie niezbędne elementy produkowane są w jednej firmie, co gwarantuje wysoką jakość i niezawodność popartą nawet 3-letnią gwarancją. Posiadamy również specjalną chemię do myjni, którą można zamówić i nabyć w siedzibie firmy.

Działamy na rynku od 2005 roku. W ciągu tych kilkunastu lat istnienia byliśmy wykonawcą dużej liczby przedsięwzięć, dzięki czemu zyskaliśmy zaufanie oraz pozytywną opinię wielu inwestorów w zakresie budownictwa przemysłowego.

Nasza firma posiada w ofercie również pomoc w uzyskaniu pozwoleń budowlanych. Zapewniamy także, na czas budowy, kierownika wraz z uprawnieniami.

Powierzając firmie Adbud wykonanie inwestycji macie Państwo gwarancję, że usługa zostanie wykonana przez najlepiej wykwalifikowanych specjalistów, przy pomocy najnowszych rozwiązań technologicznych.

Aby sprostać oczekiwaniom klientów dostosowujemy proces inwestycyjny do indywidualnych potrzeb inwestora.

Nasza firma świadczy usługi w zakresie nadzoru budowlanego nad całością procesu inwestycyjnego jak również na jego poszczególnych etapach.

Prowadzimy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Zapraszamy do współpracy!