Stoisko:
A25

Costa Coffee Polska S.A.


ul. Chłodna 52
00-872 Warszawa
Tel. +48 22 332 79 00
www.costacoffee.pl/costa-express

COSTA EXPRESS to sieć ponad 270 kawomatów w całej Polsce. Każda kawa dostępna na stacjach przygotowana jest w oparciu o najwyższej jakości ziarna, które są świeżo mielone, dodatkowo do każdego napoju serwowane jest świeże mleko, a klient może skorzystać także z syropu smakowego wedle własnych upodobań. Kawa w maszynach COSTA EXPRESS jest kubek w kubek jak w kawiarni COSTA COFFEE.

Zakup kawy COSTA EXPRESS to dla wielu klientów drugi, obok tankowania powód zatrzymywania się na stacjach benzynowych, a obecność maszyn znacznie podnosi atrakcyjność danej stacji. Potwierdzają to badania, według których klienci korzystający z kawomatów COSTA EXPRESS są zdecydowanie bardziej skłonni do polecania tych lokalizacji. Co więcej, kierowcy są skłonni do nakładania drogi, aby zatrzymać się na stacji oferującej COSTA EXPRESS.

COSTA EXPRESS oferuje swoim partnerom kawomaty premium, które obok najwyższej jakości produktu, wyróżnia wygoda korzystania i obsługi oraz atrakcyjny nowoczesny design. Niemal w pełni zautomatyzowania obsługa automatów COSTA EXPRESS sprawia, że zaangażowanie obsługi stacji benzynowej jest zredukowana do minimum, a korzystanie z kawomatów jeszcze wygodniejsze. Każda z maszyn wyposażona jest w zaawansowany system online, który pozwala na zdalne monitorowanie urządzenia – kontroluje m.in. stan zapasów i powiadamia z wyprzedzeniem o konieczności uzupełnienia poszczególnych produktów.