Stoisko:
A8

Menadżer Floty


ul. Krakowska 180 lok. 106
52-015 Wrocław
Tel. +48 71 780 66 65
FAX +48 71 758 54 05
redakcja@menadzerfloty.pl
www.menadzerfloty.pl

Magazyn "Menadżer Floty: Forum Biznesowe" to czasopismo kierowane zarówno do firm dysponujących flotami samochodowymi, jak i szeroko rozumianego biznesu. Jest adresowany nie tylko do flotowców, ale także do kadry zarządzającej, small biznesu, właścicieli MŚP, dyrektorów finansowych – słowem do ludzi, którzy bezpośrednio decydują o wydatkach firmy.

W gronie felietonistów znajdują się m.in. Tomasz Gorazdowski (Program III Polskiego Radia), Rafał Jemielita (Playboy), Adam Kornacki (TVN Turbo). Uzupełnieniem wersji papierowej jest wariant interaktywny, rozszerzony o dodatkowe treści (linki, filmy, dodatkowe galerie) oraz portal MenadzerFloty.pl.

"Menadżer Floty: Forum Biznesowe" współpracuje z Tesla Shuttle, startupem oferującym przewozy między miastami (m.in. na trasie Wrocław-Berlin), dojazdy na lotniska i usługi szoferskie elektrycznym Modelem S. "Menadżer Floty: Forum Biznesowe" i Tesla Shuttle będą mieć na Międzynarodowych Targach Paliwowych - Stacja i Biznes Przyszłości wspólne stoisko.