gazeo.pl o Wrocławskich Targach w skrócie

Dwa dni branżowych szkoleń, warsztatów, rozmów biznesowych, pokazów, konferencji i wiele innych wydarzeń – oto najkrótsze podsumowanie III edycji Międzynarodowych Targów Paliwowych – Stacja i Biznes Przyszłości.

Wrocławskie Targi - podsumowanie PetroNova

Targi Stacja i Biznes Przyszłości we Wrocławiu już za nami. Targi które odbyły się w dniach 27 i 28 września 2017 roku, w Hali Stulecia, traktujemy jako sposób na dotarcie do aktualnych i przyszłych klientów z tego regionu polski.

Szkolenie BKF na Międzynarodowych Targach Paliwowych – Stacja i Biznes Przyszłości

Do pobrania jest film ze szkolenia "Jak otworzyć i z sukcesem prowadzić myjnię samochodową?", które odbyło się podczas trwania III edycji Targów Paliwowych.

Targi Stacja i Biznes Przyszłości z marką Aroma Car

Zakończyły się Międzynarodowe Targi Paliwowe "Stacja i Biznes Przyszłości" które przez ostatnie dwa dni gościły w Hali 100-lecia we Wrocławiu.

Euro-Ekol - relacja z III Międzynarodowych Targów Paliwowych Stacja i Biznes Przyszłości

Relacja z III Międzynarodowych Targów Paliwowych Stacja i Biznes Przyszłości, które odbyły się we Wrocławskiej Hali Stulecia.

SlimLine EDGE Produktem Roku 2017

Ku radości wszystkich pracowników firmy Kingspan Environmental,  SlimLine EDGE - rewolucyjny system do magazynowania i dystrybucji AdBlue® otrzymał tytuł PRODUKT ROKU 2017 podczas tegorocznej edycji targów Stacja i Biznes Przyszłości we Wrocławiu.