Bezpłatne szkolenia branżowe w trakcie Targów

Bezpłatne szkolenia branżowe w trakcie Targów

Własna stacja przyzakładowa - jak otworzyć i prowadzić z sukcesem?

5 października 2016 r. Godz.: 10.30 - 12.30

O szkoleniu

Propozycja dla przedstawicieli firm, których bieżąca działalność wymaga zużywania hurtowych ilości paliw. Uczestnicy bezpłatnego szkolenia m.in. z firm transportowych, wielkich gospodarstw rolnych czy firm kurierskich, które na co dzień korzystają z rozwiązań takich jak karty flotowe czy zbiorcze faktury poznali szczegóły alternatywnej opcji jaką jest budowa i prowadzenie własnej stacji.

Dla kogo?

Dla przedstawicieli branży TSL, właścicieli stacji przyzakładowych, miejskich przedsiębiorstw komunikacyjnych, gospodarstw rolnych, miejskich przedsiębiorstw komunikacyjnych i spółek komunalnych.

Prowadzący:

Dawid Przewodowski, specjalista ds. sprzedaży i marketingu w PetroConsulting sp. z o.o., firmie zajmującej się dostarczaniem rozwiązań z zakresu optymalizacji działania stacji paliw, w oparciu o rozwiązania techniczne i informatyczne.

Liczba uczestników: 50-60 słuchaczy

296A8798 2296A9261 2296A9254 2

Rozwój kompetencji pracowników i zespołu stacji paliw

5 października 2016 r. Godz.: 15.00 - 16.30

O szkoleniu

Szkolenie dedykowane dla zarządzających stacjami paliw, którzy na co dzień muszą się mierzyć z wyzwaniem motywowania zespołu pracowników, oraz potrzebą rozwijania ich umiejętności obsługi klienta. Uczestnicy szkolenia dowiedzieli się o skutecznych sposobach o motywowania, a także poznali warunki, które decydują o rozwoju kompetencji wśród pracowników. Propozycja dla wszystkich, którzy chcą poprawić poziom obsługi i sprzedaży w obiekcie poprzez podniesienie kompetencji całego zespołu. 

Dla kogo?

Dla właścicieli stacji paliw, zarządzających stacjami paliw (członkowie zarządu, dyrektorzy, kierownicy), właścicieli i kierujących sieciami stacji paliw i pracowników obsługi klienta w obiektach

Prowadzący:

Szymon Araszkiewicz – dyrektor działu consultingu w Information Market S.A., który stworzył i przez wiele lat z powodzeniem realizował szereg usług, dostarczanych za pomocą platformy internetowej e-petrol.pl, obejmujących m.in. prognozy cen paliw, analizy rynkowe czy regularne unikalne notowania dla różnych grup produktowych. Obecnie specjalizuje się w doradztwie dla firm sektora paliwowego, wspierając je w zakresie tworzenia i skutecznego realizowania strategii rynkowych, rozwoju, doskonalenia kadr kierowniczych i pracowniczych, a także wprowadzania optymalizacji wewnętrznych, prowadzących do poprawy osiąganych rezultatów.

Pracował z sieciami stacji paliw, jak i z operatorami hurtowymi. Przeprowadził ponad sto godzin szkoleń dla przedsiębiorców, zarządzających i osób zatrudnionych w firmach hurtowo handlujących paliwami, na stacjach paliw, oraz z branż energetycznej i budowlanej.

Liczba uczestników: 50-60 uczestników

296A8800 2296A9244 2296A9254 2

Wymagania prawno-podatkowe związane z hurtowym zakupem paliw płynnych

6 października 2016 r. Godz.: 10.00 - 12.00

O szkoleniu

Celem szkolenia było przedstawienie słuchaczom – zarządzającym stacjami paliw – aktualnego stanu prawnego w zakresie podatków dotyczących obrotu paliwami (głównie VAT, akcyza) oraz wskazanie głównych zagrożeń podatkowych związanych z hurtowym zakupem paliw i możliwych sposobów ograniczania ryzyka.

Dla kogo?

Dla właścicieli i zarządzających stacjami paliwowymi i firmami handlującymi paliwami, dla właścicieli i zarządzających stacjami przyzakładowymi, dla członków zarządu i/lub dyrektorów finansowych/księgowych w firmach paliwowych, doradców finansowych, księgowych i prawników, obsługujących firmy z branży.

Prowadzący:

Krzysztof Musiał, doradca podatkowy, CWW Kancelaria Prawnicza.

Liczba uczestników: 50-60 słuchaczy

296A9605 2296A9612 2296A8126 2

Jak otworzyć i z sukcesem prowadzić myjnię samochodową?

6 października 2016 r. Godz.: 13.00 - 15.00

O szkoleniu

Celem szkolenia było zaprezentowanie wymagań związanych z otwarciem myjni samochodowej, kosztów inwestycji, jak również pokazanie przedsiębiorcom z tego sektora w jaki sposób mogą poprawić osiągane wyniki, dzięki usprawnieniu działania obiektów.

Dla kogo?

Dla właścicieli myjni samochodowych, potencjalnych inwestorów, zastanawiających się nad rozpoczęciem własnego biznesu, właścicieli i zarządzających stacjami paliw, którzy myślą o rozszerzeniu zakresu usług oferowanych przez ich obiekty.

Prowadzący:

Piotr Andrzejewski, prezes zarządu BKF Myjnie Bezdotykowe sp. z o.o., dostawcy myjni samochodowych, która uruchomiła już kilkaset takich obiektów w Polsce i za granicą.

Liczba uczestników: 50-60 słuchaczy

296A8126 2296A8793 2296A8798 2