Warsztaty "Jak wybrać najlepszą ofertę franchisingową dla stacji paliw?"


Warsztaty "Jak wybrać najlepszą ofertę franchisingową dla stacji paliw?"

Idea warsztatów nt. franchisingu

Sukces zorganizowanych w 2017 r. warsztatów „Jak wybrać najlepszą ofertę franczyzową dla stacji paliw?”, które towarzyszyły Międzynarodowym Targom Paliwowym „Stacja i Biznes Przyszłości” spowodował, że to wydarzenie przeprowadzimy także podczas edycji 2018 Targów Paliwowych. W 2017 roku wystąpiło 6 franczyzodawców, których słuchało ponad 90 franczyzobiorców! W tym roku spodziewamy się równie wysokiej frekwencji słuchaczy, a do udziału
w warsztatach zapraszamy franczyzodawców-wystawców targowych.

Warsztaty to doskonałe miejsce do spotkania i rozmowy z jednej strony dla właścicieli i operatorów stacji paliw, którzy szukają informacji i ofert, z drugiej - dla franczyzodawców, którzy chcą zainteresować przyszłych partnerów. W trakcie wydarzenia sieci paliwowe prezentują słuchaczom swoje programy franchisingowe, wyjaśniają korzyści ze współpracy, mogą też wyróżnić się na tle konkurentów. Jest to doskonała okazja do wzmocnienia przekazu promocyjnego
i dotarcia do idealnej grupy słuchaczy - osób konkretnie zainteresowanych tym zagadnieniem.

Potencjalni franczyzobiorcy korzystają z kolei z obecności wszystkich oferentów w jednym miejscu i czasie. Mogą zapytać o konkretnie interesujące ich rzeczy czy też porównać od razu zalety różnych sieci.

Oprócz prezentacji ofert poszczególnych franczyzodawców przewidujemy też merytoryczne wprowadzenie, w którym porozmawiamy o formalnych aspektach współpracy franchisingowej, przedstawione też będą na konkretnych przykładach elementy umów na które trzeba zwracać szczególną uwagę oraz możliwe niepożądane sytuacje, jakie mogą wystąpić w trakcie trwania współpracy, wraz z podpowiedziami, jak ich uniknąć.

 

Ekspert merytoryczny w pierwszej części warsztatów:
Marcin Trepka, radca prawny, kierujący praktyką prawa konkurencji,kancelaria K&L Gates.

 

27 września 2018 r. (czwartek)

10.00 - 17.00 Godziny otwarcia Targów Hala Stulecia oraz
Plac przy Iglicy 
12.30 – 14.30

Warsztaty "Jak wybrać najlepszą ofertę franchisingową dla swojej stacji paliw?"

Sala Szkoleniowa nr 1

Zgłoś udział w warsztatach

Warunki udziału

Dla właścicieli i zarządzających stacjami paliw udział w warsztatach jest bezpłatny! Zapraszamy zarówno operatorów stacji niezależnych, jak i już działających w ramach sieci franchisingowych, zainteresowanych zdobyciem dodatkowej wiedzy lub analizujących możliwe scenariusze po wygaśnięciu obecnych umów o współpracy.

Dla franczyzodawców udział w warsztatach nie pociąga żadnych dodatkowych opłat! Wymagane jest tylko posiadanie stoiska targowego.

 

Zgłoszenia

Franczyzobiorcy: prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego na stronie www.targipaliwowe.pl. Potwierdzimy drogą mailową przyjęcie zgłoszenia.

 

Franczyzodawcy: kontakt w sprawie stoisk targowych i udziału w warsztatach "Jak wybrać najlepszą ofertę franchisingową dla stacji paliw?"

Piotr Białozor
Dyrektor Handlowy
tel. +48 502 523 101
e-mail: Piotr.Bialozor@informationmarket.pl

 

 

Warsztaty "Jak wybrać najlepszą ofertę franchisingową dla stacji paliw?"

Kiedy: 27 września 2018, 2-gi dzień Międzynarodowych Targów Paliwowych "Stacja i Biznes Przyszłości Wrocław 2018", godz. 12:30-14:30.

Gdzie: Hala Stulecia, ul. Wystawowa 1, Wrocław, sala szkoleniowa nr 1.

szkolenie_franchising_MTP2017_male.png